VEĽKÁ BANKOVÁ LÚPEŽ

Keďže v bežnom živote sa málokto stane lupičom, na čo  existuje mnoho pádnych argumentov, ponúkame Vám možnosť zažiť tento pocit v rámci nášho výcvikového tábora pre zlodejov. Vašou úlohou nebude nič menšie ako naplánovať a realizovať lúpež banky na Wall Street v N.Y. City. Za pomoci skúsených inštruktorov, na ktorých minulosť sa radšej nepýtajte, sa Vám to môže podariť. Buďte ale pripravený na komunikáciu nie práve v rukavičkách, vyžadovanie plného nasadenia a maximálne využitie vašej pamäti a inteligencie.

Teambuildingová aktivita má tri fázy:

  • Príprava lúpeže
  • Lúpež
  • Pranie špinavých peňazí

Rozdelenie: 2 – 6 skupín po 6 – 12 osôb

Trvanie: cca 120 min.

Prostredie: outdoor / indoor / kombinácia

NÁVRAT DO ŠKÔLKY

Zábavný teambuilding pre menšie skupiny s aktivitami, ktoré už poniektorí naozaj dlho nerobili, ale majú na ne fantastické spomienky. Takže to oprášime spoločne.

 

Rozdelenie: 2 – 4 skupiny po 4 – 10 osôb

Trvanie: cca 90 min.

Prostredie: indoor

PACHOVA KNIHA REKORDOV

Zbojník Pacho patrí medzi mediálne najznámejších slovenských zbojníkov. Málokto však vie, že je držiteľom mnohých rekordov nielen čo sa zbojníckeho remesla týka. Niektoré z činností, v ktorých Pacho dodnes dominuje si máte možnosť vyskúšať. A prítomný bude aj jeden z jeho potomkov, už Pacho X. Aj v tejto oblasti bol totiž Pacho I. nedostižný…

Súčasťou teambuildingu može byť aj tematický galavečer plný humoru. Na vyžiadanie.

Rozdelenie: 2 – 6 skupín po 8 – 12 osôb

Trvanie: teambuilding cca 120 min. – galavečer 60 min. + ľudová hudba podľa dohody

Prostredie: outdoor / indoor